לאחרונה, דורג משרדנו כאחד המשרדים הידועים בישראל בתחום הנדל"ן במסגרת הדירוג של Dun's 100, וכאחד ממשרדי בוטיק הנדל"ן המוערכים בישראל במסגרת הדירוג של BDI.

משרד שיפמן, ספיר, שטורם ושות' הינו משרד בוטיק בתחום המקרקעין, פרי חבירתם של עורכי דין בעלי ניסיון ייחודי ומגוון בכל תחומי המקרקעין בישראל. שירותיו של המשרד נשענים על מיומנות רב תחומית שנרכשה על ידי שותפיו המייסדים בפעילות רבת שנים, תוך עיסוק אינטנסיבי בכל רבדי התחום. שותפי המשרד מעניקים ללקוחותיהם ליווי משפטי אישי תוך דגש על הנעת הליכים ויעילות לצד יסודיות מקיפה ומתן פרספקטיבה עסקית-ניהולית בהתאם לצרכי הלקוח. 

את מומחיותם בתחום הנדל"ן צברו שותפי המשרד בעבודה במשרדים המובילים בישראל. משרד שיפמן, ספיר שטורם ושות' מקיים סינרגיה בין הניסיון המגוון בתחום הנדל"ן לצד מומחיות ייחודית בתחום התכנון והבניה, פרי ייעוץ משפטי עבור רשויות מקומיות, ועדות תכנון ובניה ומהנדסים עירוניים. כל אלה מאפשרת למשרדנו להעניק שירותים משפטיים מלאים ביעילות ותוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים בכל היבטי הליווי. 

שותפי המשרד מטפלים בעסקאות מקרקעין מורכבות, כדוגמת ליווי פרוייקטים של בנייה למגורים, ליווי פרויקטים רחבי היקף למסחר ואחסון לוגיסטי, משרדים ותעשיה, פרויקטים בתחום התשתיות, עסקאות למימון פרויקטים ועוד. בנוסף, מלווה המשרד את לקוחותיו בסכסוכים משפטיים בסוגיות מקרקעין בפני כל ערכאות בתי המשפט, וכן מחזיק במומחיות ייחודית ביישוב סכסוכי מקרקעין באמצעות גישור, פישור ובוררות. 

משרד שיפמן, ספיר, שטורם ושות' מתמחה בליווי פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. לשותפי המשרד פעילות נצברת ענפה בתחום זה, והם נמנים על עורכי הדין הפעילים ביותר בישראל בליווי פרויקטים בתחום זה החל משלביו הראשונים של הפרויקט ועד להשלמתו המוצלחת. במסגרת זו, מלווה המשרד כיום עשרות רבות של פרויקטים בתחום התחדשות עירונית, ובין היתר פרויקטים לחיזוק ושיפור מבנים, תמ"א 38, תמ"א 38 (תיקון מס' 2), פינוי-בינוי/בינוי -פינוי, תוספת מרפסות שמש בבניינים קיימים ועוד. 

למשרד התמחות במגוון תחומים נוספים בתחום המקרקעין, וביניהם הסכמים בין יזמים לרשויות המקומיות, תכניות שימור ועוד. 

לקוחות משרד שיפמן, ספיר, שטורם ושות' נהנים ממיומנותם של השותפים בבחינת פרויקטים ועסקאות מקרקעין מנקודת מבט עסקית כלכלית. בהתבסס על הרקע העשיר של שותפי המשרד בליווי עסקאות גדולות ומשמעותיות, מציעים השותפים ללקוחותיהם ראייה משפטית ועסקית, תוך הבנה עמוקה של ההיבטים הכלכליים והשלכותיהם על העסקה וכדאיותה.