עו"ד גיא שטורם

עו"ד גיא שטורם הינו שותף מייסד במשרד, ובעל התמחות בתחום הנדל"ן ובתחום המסחרי.

לגיא ניסיון רב בליווי עסקאות ופרויקטים בתחום הנדל"ן, לרבות נדל"ן למגורים, משרדים, נדל"ן מניב (משרדים, מסחר, תעשיה וכיו"ב), עסקאות מכר ורכישת קרקעות ומגרשים, עסקאות קומבינציה מורכבות ועוד. כמו כן, לגיא ניסיון ייחודי בהיבטים המשפטיים של הליווי הפיננסי של פרויקטים, לרבות מימון ושעבודים.

את ניסיונו העשיר בתחום הנדל"ן צבר גיא במשך כ- 6 שנים כמתמחה וכעורך דין במשרד עורכי הדין המוביל גורניצקי ושות', שם לקח חלק בליווי עסקאות גדולות ומורכבות בארץ ובחו"ל. עת סיים את עבודתו במשרד גורניצקי ושות', התמנה גיא כסמנכ"ל וכיועצה המשפטי הראשי של קבוצת חברות ציבוריות בשליטת מר ש. איזנברג, מהמובילות והגדולות בארץ, וליווה במשך כשנתיים את שלל היבטי הנדל"ן בהם פועלת הקבוצה, לצד ההיבטים המסחריים, המימוניים והשוטפים של פעילותה. במסגרת תפקידו כסמנכ"ל בקבוצה, נחשף גיא גם לשיקולים הפיננסיים, העסקיים והניהוליים העומדים בבסיסן של עסקאות נדל"ן, תוך ליווי פרויקטים רבים של נדל"ן מניב (משרדים, מסחר, תעשיה וכיו"ב), פרויקטים רחבי היקף למגורים ועוד.

לגיא מומחיות בליווי פרויקטים של התחדשות עירונית. במסגרת זו, מלווה גיא יזמים, קבלנים ובעלי דירות בפרויקטים של תמ"א 38 לחיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה, פינוי-בינוי, תמ"א 38 (2) ועוד.

בנוסף לתחום הנדל"ן, מתמחה גיא בתחום המשפט המסחרי, ובפרט בליווי עסקאות מיזוגים ורכישות. במהלך עבודתו במשרד גורניצקי ושות' טיפל גיא בעסקאות מיזוגים ורכישות רבות וכן ייצג חברות ציבוריות ופרטיות בעסקאות השקעה בעבור חברות בולטות ומרכזיות בישראל, החל משלב ניהול משא ומתן, עריכת מסמכי העסקה ועבודה מול רגולטורים לרבות המפקח על הביטוח ושוק ההון, הממונה על ההגבלים העסקיים ורשות ניירות ערך.

השכלה

  • ·2003    תואר במשפטים (L.L.B) המרכז הבינתחומי בהרצליה.
  • ·2003    תואר במנהל עסקים ומימון (B.A) המרכז הבינתחומי בהרצליה.
  • ·2004    חבר לשכת עורכי הדין בישראל.

 

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
035289911
035289922
הורדת נתונים כ: vCard